w2

Firma KOWIK S.C. powstała w wyniku kilku letniego doświadczenia zebranego w dużych firmach vendingowych, działających na terytorium całej Polski. Zapewniło to odpowiednią wiedzę techniczną i merytoryczną, wymaganą do sprawnej obsługi oraz wdrażania nowych rozwiązań, zaspakajających ciągle rosnące potrzeby klientów oraz użytkowników automatów samo sprzedających.

VENDING – w Polsce zagościł już w latach 70-tych, lecz prawdziwy bum związany jest z latami 90-tymi, a dokładniej z powrotem monet po denominacji.Podobnie jak w innych dziedzinach życia stara się gonić za Europą, ciągle ewoluując, a my wraz z nim.

 

Działamy na terenie Mazowsza

  • Warszawa,
  • Pruszków,
  • Piaseczno,
  • Marki

Nasz zespół nie nastawia się na osiągnięcie jak największego terytorium, czy ilości automatów. Przeciwnie, budujemy naszą pozycję na zadowoleniu klienta i indywidualnym podejściu do niego. Dzięki temu jesteśmy elastyczni i potrafimy szybko reagować na wszelkie potrzeby.
Świadomie zrezygnowaliśmy z korzystnego od strony biznesowej operatorstwa znanych koncernów spożywczych, zyskując możliwość swobodnego doboru produktów, co ostatecznie wpływa na zadowolenie klienta.