W naszej ofercie posiadamy automaty znanego włoskiego producenta firmy N&W NECTA. Można je podzielić na cztery różne segmenty wzajemnie się uzupełniające. Jesteśmy w stanie dopasować grafikę automatu tak, aby komponowała się z otoczeniem lub oddawała specyfikę miejsca, w którym stoi.

  • automaty do napojów gorących
  • automaty biurowe do kawy HoReCa
  • automaty sprzedające zimne napoje
  • automaty przekąskowe ” front glass „

Automaty do napojów gorących

W naszej ofercie znajdują się następujące typy automatów : Astro, Kikko Max, Zenith, Canto firmy Necta. Wszystkie automaty, poza seryjnymi modułami na produkty instant, jesteśmy w stanie doposażyć w moduły : kawy ziarnistej, herbaty parzonej oraz napojów chłodzących nie spotykane u innych operatorów.

 

Automaty na zimne napoje

Dobrze znane każdemu automaty do napoi w puszkach oraz butelkach 0.5l stosowane w miejscach o dużym przepływie ludzi zapewniające łatwy dostęp do zimnych napojów. Naszą ofertę wyróżnia różnorodność napoi w jednym automacie, nie jesteśmy zobligowani do sprzedaży produktów tylko jednego dystrybutora co doceniają nasi odbiorcy.

 

Automaty przekąskowe

Automat sprężynowy „frontglass” jest bardzo dobrym połączeniem sprzedaży napojów, słodyczy, kanapek oraz przekąsek. Zapewniają niską temperaturę a przeszklona szyba oddzielająca produkty ułatwia wybór za pomocą klawiatury numerycznej. Wspólnie z klientem dobieramy asortyment oraz konfigurujemy urządzenia dla najlepszej optymalizacji powierzchni, dla wymagających jesteśmy w stanie zaproponować do 48 różnych wyborów w jednym urządzeniu.

Dystrybutory wody Waterlogic

Dystrybutory firmy Waterlogic są doskonałym zamiennikiem niewygodnych i nieekonomicznych butli 18,9l, zapewniają ciągły dostęp do przefiltrowanej wody o najwyższej jakości prosto z nowoczesnego dystrybutora podają wodę zimną, gorącą, gazowaną

 

autoamty vendingowe - Warszawa

 

fb