W naszej ofercie posiadamy automaty znanego włoskiego producenta firmy N&W NECTA, można je podzielić na cztery różne segmenty na wzajem się uzupełniające. Jesteśmy w stanie dopasować grafikę automatu tak, aby komponowała się z otoczeniem, lub oddawała specyfikę miejsca, w którym stoi.

  • automaty do gorących napojów
  • autoamty biurowe do kawy HoReCa
  • automaty sprzedające zimne napoje
  • automaty przekąskowe ” front glass „

 

Automaty do napojów gorących

W naszej ofercie znajdują się następujące typy automatów : Astro, Kikko Max, Zenith, Canto firmy Necta. Wszystkie automaty, poza seryjnymi modułami na produkty instant, jesteśmy w stanie doposażyć w moduły : kawy ziarnistej, herbaty parzonej oraz napojów chłodzących nie spotykane u innych operatorów.

 

Automaty na zimne napoje

Dobrze znane każdemu automaty do napojów w puszkach oraz butelkach 0.5l stosowane w miejscach o dużym przepływie ludzi, zapewniające łatwy dostęp do zimnych napojów. Naszą ofertę wyróżnia różnorodność napojów w jednym automacie, nie jesteśmy zobligowani do sprzedaży produktów tylko jednego dystrybutora co doceniają nasi odbiorcy.

 

Automaty przekąskowe

Automaty sprężynowe są bardzo dobrym połączeniem sprzedaży napojów, słodyczy, kanapek oraz przekąsek. Zapewniają niską temperaturę a przeszklona szyba oddzielająca produkty ułatwia wybór produktu.

Dystrybutory filtrujące wodę – Waterlogic

 

 

fb